Dreambig.pl to internetowy komis z luksusową modą z drugiej ręki. Za jego pośrednictwem możesz wygodnie i bezpiecznie kupować, a także sprzedawać nowe lub używane ubrania, buty, torebki i akcesoria od topowych projektantów. Zanim nowe modowe perełki pojawią się na platformie dreambig.pl, starannie selekcjonujemy je i weryfikujemy ich autentyczność. Dajemy tym samym gwarancję oryginalności sprzedawanych produktów.

Dreambig.pl zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających fashionistek, zwłaszcza tych, które podchodzą do mody świadomie. Zaufały nam już gwiazdy, styliści i influencerzy, którzy tak jak my wspierają i promują modę zrównoważoną. Przejrzyj swoje rzeczy i dołącz do nas. Wspierajmy wspólnie modę odpowiedzialną!

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami:

+48 608 002 222, +48 603 588 558

biuro@dreambig.pl

 

CO NAS WYRÓŻNIA OD INNYCH KOMISÓW?

ZASIĘG
Mamy sklep internetowy, nie stacjonarny, więc nasze Klientki są nie tylko z Warszawy ale z całej Polski oraz z zagranicy.

ZAKRES PRACY
Pobieramy prowizję, więc całą pracę wykonujemy za Ciebie. Robimy wszystko od A do Z: wyceniamy rzeczy, fotografujemy je i magazynujemy; mamy kontakt z potencjalnym nabywcą. Szanujemy Twój czas!

PRZEJRZYSTOŚĆ
Jesteśmy legalnie działającym komisem. Z każdym Klientem podpisujemy umowę. Prowadzimy sprzedaż online, więc masz 100% gwarancję, że ustalone ceny na Twoje rzeczy obowiązują. Wszystko jest widoczne na naszej stronie!

DOCIEKLIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne rzeczy. Zaufały nam gwiazdy, styliści, influencerzy! Proces weryfikacji jest bardzo skrupulatny. Gdy pojawia się cień wątpliwości, co do oryginalności – odmawiamy wstawienia w komis. Nigdy nie ryzykujemy utraty dobrej reputacji!

DBAŁOŚĆ
Zabezpieczamy Twoje rzeczy przed wysyłką do Klienta. Nie ma możliwości, aby je użytkować, a następnie dokonać zwrotu. Nie wypożyczamy Twoich rzeczy gwiazdom na czerwony dywan, ani stylistom do sesji zdjęciowych. To Twoje rzeczy, dlatego nikt ich nie użytkuje!

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
Proces weryfikacji następuje przed przyjęciem danej rzeczy w komis, dlatego kupując produkt otrzymujesz paczkę po 1-3 dniach roboczych. Wiemy, że zależy Ci, aby Twoje zakupy jak najszybciej pojawiły się u Ciebie, dlatego nie zwlekamy – działamy!

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU
Masz 14 dni na ewentualny zwrot. Wiemy, że wybory zakupowe nie są łatwe. Zwłaszcza gdy nie masz pewności, czy to Twój rozmiar i czy dana rzecz będzie Ci pasować. Śmiało możesz kupować! Gdy się rozmyślisz możesz dokonać zwrotu.