Dreambig.pl to luksus na wyciągnięcie ręki! Za naszym pośrednictwem możesz wygodnie i bezpiecznie kupować, a także sprzedawać nowe lub używane ubrania, buty, torebki i akcesoria od topowych projektantów.

Zanim nowe modowe perełki pojawią się na platformie dreambig.pl, starannie selekcjonujemy je i weryfikujemy ich autentyczność. Dajemy tym samym gwarancję oryginalności sprzedawanych produktów. Wszystkie produkty znajdują się w naszym magazynie.

W dobie fast fashion oraz szerzącego się konsumpcjonizmu, kiedy mniej niż 1% rzeczy trafia do ponownego obiegu, a świat stoi w obliczu kryzysu ekologicznego bardzo nas cieszy, że są klienci którzy chętnie zadbają o dobro naszej planety np. kupując lub sprzedając rzeczy z drugiej ręki.❤️

Dreambig.pl zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających fashionistek, zwłaszcza tych, które podchodzą do mody świadomie. Zaufały nam już gwiazdy, styliści i influencerzy, którzy tak jak my wspierają i promują modę zrównoważoną. Zaufaj i Ty.

Przejrzyj swoje rzeczy i dołącz do nas. Wspólnie wspierajmy modę odpowiedzialną!
Więcej informacji na temat sprzedaży znajdziesz w zakładce  S P R Z E D A J.

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami: +48 539 393 100, +48 539 394 550
biuro@dreambig.pl

Kupuj odpowiedzialnie, sprzedawaj z nami! ♻️

#SustainableFashion
#PreLovedFashion
#BuySellShare
#StopFastFashion

CO MÓWIĄ O NAS?

Luksusowe produkty mają niekwestionowaną wartość, niezależnie od czasu i właściciela. To design, marka i najwyższa jakość sprawiają, że je kochamy Joanna Przetakiewicz.

Uwielbiam rzeczy vintage. Na świecie jest mnóstwo komisów, w których można upolować genialne perełki od topowych projektantów. Należy jednak pamiętać, aby kupować wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, na przykład na dreambig.pl. Odpowiednia weryfikacja autentyczności to podstawaJoanna Horodyńska.

W dobie fast fashion oraz szerzącego się konsumpcjonizmu warto nadać swoim rzeczom drugie życie, zwłaszcza tym od czołowych projektantów. Aktualnie mniej niż 1% wyprodukowanych ubrań trafia do ponownego obiegu. Popieram modę odpowiedzialną i swoje rzeczy wystawiam na dreambig.plKate Rozz.

Lubię ubrania. Dobrze dobrane do osobowości, figury, stylu życia, dają komfort i dodają pewności siebie. Nauczyłam się kupować z rozwagą. Nie muszę mieć ciągle nowych rzeczy. Wręcz przeciwnie, polowanie na używane perełki w takich sklepach jak ten, daje mi radość, i pewność, że tak wygląda odpowiedzialna moda. I coś jeszcze: ponieważ wierzę w dobrą energię między kobietami, uwielbiam słuchać i podpatrywać inne kobiety, to kupując na dreambig.pl mam okazję sprawdzić czy wyglądam w ich ubraniach tak samo dobrze. A teraz otwieram przed Wami moją szafę i życzę Wam tyle przyjemności z noszenia, ile sama doświadczyłamMagda Mołek.

– Co roku produkuje się około 100 mld nowych ubrań. W tej sytuacji kupowanie rzeczy z drugiej ręki wydaje się koniecznością, a nie trendem. Uwielbiam eksperymentować z modą, dlatego moje stylizacje niejednokrotnie uzupełniam akcesoriami z drugiego obiegu. Cieszy mnie to, że są takie platformy jak dreambig.pl, dzięki którym ja także mogę wydłużyć życie mojej garderoby. Zapraszam do zapoznania się z moją szafą. Mam nadzieję, że znajdziecie w niej coś dla siebieKasia Warnke.

Moda od zawsze była bliska mojemu sercu. Odkąd pamiętam stawiam na rzeczy najwyższej jakości. Wychodzę z założenia, że lepiej zapłacić więcej ale otrzymać lepszy projekt, lepszej jakości, który posłuży dłużej. Zapotrzebowanie na ubrania cały czas rośnie, dlatego w dobie fast fashion wybierajmy mądrze i bardziej odpowiedzialnie. Ogromnie mnie cieszą wszelkie inicjatywy namawiające do naprawiania, dbania, pożyczania i kupowania z drugiej ręki. Zachęcam Was do zapoznania się z moją szafą na dreambig.pl. Może wybierzecie coś dla siebieSara Boruc-Mannei.

Uwielbiam bawić się modą. Eksperymentuję z różnymi stylizacjami. Wyznaję jednak zasadę, że należy inwestować w rzeczy ponadczasowe, najlepszej jakości. Nieodpowiedzialne i nadmierne kupowanie jest zdecydowanie passe. Nauczyłam się też regularnie robić czystki w szafie. Sprzedaję na dreambig.pl, gdzie luksusowa moda jest na wyciągnięcie rękiZosia Ślotała.

Chcesz mieć więcej przestrzeni w szafie? To, czego już nie będziesz nosić sprzedaj na. Dzięki temu inni będą mogli zainwestować w produkty, które mają realną wartość. Kupowanie rzeczy z drugiej ręki przyczynia się do bardziej zrównoważonego świata mody, co bardzo popieramUla Radwańska.

Wychodzę z założenia, że należy kupować wolno i z rozwagą, zwłaszcza że „szybka moda” zwyczajnie nie jest już modna. Stawiam na rzeczy najwyższej jakości, które posłużą mi o wiele dłużej. Gdy wiem, że już z nich nie skorzystam – sprzedaję lub oddaję. Dzięki takim platformom jak dreambig.pl mam swój wpływ na modę odpowiedzialnąEdyta Zając.

Moda od zawsze pasjonowała mnie i była obecna w moim życiu. Od ponad 30 lat, odkąd pracuję w tym biznesie – jest dla mnie codziennością. Dużo się teraz mówi o modzie zrównoważonej, o drugim obiegu.  Cieszę się, że nie tylko na rynku światowym, ale także naszym, polskim – są platformy, na których możemy sprzedawać i kupować rzeczy od topowych projektantów. Jakość zawsze się obroni, niezależnie czy wybieramy rzeczy z bieżących kolekcji czy modele vintage. Zapraszam Was do zapoznania się z moją szafą na www.dreambig.plLucyna Szymańska.

CO NAS WYRÓŻNIA?

ZASIĘG
Jesteśmy platformą internetową, a nie sklepem stacjonarnym, więc nasze Klientki są nie tylko z Warszawy ale z całej Polski oraz z zagranicy.

ZAKRES PRACY
Pobieramy prowizję, więc całą pracę wykonujemy za Ciebie. Robimy wszystko od A do Z: wyceniamy rzeczy, fotografujemy je i magazynujemy; mamy kontakt z potencjalnym nabywcą. Szanujemy Twój czas!

PRZEJRZYSTOŚĆ
Jesteśmy legalnie działającym komisem. Z każdym Klientem podpisujemy umowę. Prowadzimy sprzedaż online, więc masz 100% gwarancję, że ustalone ceny na Twoje rzeczy obowiązują. Wszystko jest widoczne na naszej stronie!

DOCIEKLIWOŚĆ I RZETELNOŚĆ
Sprzedajemy wyłącznie oryginalne rzeczy. Zaufały nam gwiazdy, styliści, influencerzy! Proces weryfikacji jest bardzo skrupulatny. Gdy pojawia się cień wątpliwości, co do oryginalności – odmawiamy wstawienia w komis. Nigdy nie ryzykujemy utraty dobrej reputacji!

DBAŁOŚĆ
Zabezpieczamy Twoje rzeczy przed wysyłką do Klienta. Nie ma możliwości, aby je użytkować, a następnie dokonać zwrotu. Nie wypożyczamy Twoich rzeczy gwiazdom na czerwony dywan, ani stylistom do sesji zdjęciowych. To Twoje rzeczy, dlatego nikt ich nie użytkuje!

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
Proces weryfikacji następuje przed przyjęciem danej rzeczy w komis, dlatego kupując produkt otrzymujesz paczkę po 1-3 dniach roboczych. Wiemy, że zależy Ci, aby Twoje zakupy jak najszybciej pojawiły się u Ciebie, dlatego nie zwlekamy – działamy!

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU
Masz 14 dni na ewentualny zwrot. Wiemy, że wybory zakupowe nie są łatwe. Zwłaszcza gdy nie masz pewności, czy to Twój rozmiar i czy dana rzecz będzie Ci pasować. Śmiało możesz kupować! Gdy się rozmyślisz możesz dokonać zwrotu.