Formularz sprzedaży

 

Sprzedawaj z nami! Na dreambig.pl niezależnie od ceny produktu prowizja wynosi 20%. Zwiększ szanse na sprzedaż swoich rzeczy wybierając nas!

 

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SPRZEDAŻY

MAGIA CENY
To oczywiste, że chcesz otrzymać jak najwięcej za swój produkt. Zależy Ci jednocześnie na sprzedaży i nie chcesz, aby Twoje rzeczy zalegały w naszym magazynie. Pamiętaj, że wyceniamy produkt tak, aby każdy na tym skorzystał. Ty, jako osoba sprzedająca, potencjalny nabywca i my jako komis. Jeżeli planujesz coś sprzedać – zerknij na podobne produkty na dreambig.pl. Sprawdź jakie rzeczy sprzedały się i w jakich cenach, a jakie wciąż są dostępne. To da Ci ogólne wyobrażenie ile wart jest Twój produkt w odsprzedaży.

SZCZEROŚĆ POPŁACA
Wysyłając nam zdjęcia chcesz od razu poznać cenę. Pamiętaj jednak, że możemy podać jedynie widełki cenowe, a i tego staramy się unikać. Musimy zobaczyć produkt na żywo i ocenić jego faktyczny stan, aby go wycenić. Jeżeli zależy Ci na jak najbardziej zbliżonej propozycji ceny do tej końcowej – podaj faktyczny stan produktu. Jeżeli torebka ma przetarcia na rogach lub jest pobrudzona wewnątrz – nie zapewniaj, że jej stan jest idealny i użyłaś ją raz, góra dwa. Lepiej być uczciwym w kwestii niedoskonałości i uniknąć opóźnienia w procesie wystawienia produktu na sprzedaż.
Pamiętaj, że wszystkie sprzedawane przez nas rzeczy są pieczołowicie sprawdzane pod kątem jakości i autentyczności. Nie wysyłaj nam produktów nieoryginalnych.

DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH
Jeżeli zależy Ci na najwyższej możliwej cenie przy sprzedaży Twoich rzeczy – dbaj o nie! Zużycie jest nieuniknione ale postępuj zgodnie ze wskazówkami na metkach. Pierz zgodnie z instrukcją. Nie odcinaj oryginalnych metek. Używaj prawideł do butów i przechowuj je w pudełkach. Torebki zawsze trzymaj w woreczkach przeciwkurzowych. Trzymaj ubrania z daleka od światła, aby uniknąć blednięcia kolorów. I wreszcie nie zapomnij wyczyścić swoich rzeczy zanim nam je wyślesz. Wydaj na pralnię, wyczyść torebkę wewnątrz, zadbaj o jak najlepszy stan butów. Dzięki temu twój produkt uzyska status „bardzo dobry” a nie „dobry” i finalnie wystawimy go za wyższą cenę.

MYŚL SEZONOWO
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży bierz pod uwagę aktualne zapotrzebowania! Jeżeli jest początek zimy – sprzedaż letniego kapelusza nie pójdzie tak gładko jak sprzedaż kurtki czy śniegowców.

WYMIAR LUKSUSU
Sprzedajemy wyłącznie produkty luksusowe od topowych projektantów. Nie wysyłaj nam zdjęć rzeczy spoza dostępnej na naszej stronie listy marek.

KOMPLETNA PACZKA
Przechowuj paragony, karty autentyczności, woreczki przeciwkurzowe, pudełka. Przy odsprzedaży podniesie to wartość produktu. Koniecznie wyślij nam kompletny produkt. Jeżeli nie masz paragonu, pudełka czy woreczków – nie martw się, także sprzedamy Twoją rzecz.
Upewnij się, że w paczce jest wydrukowana i podpisana umowa komisu. Możesz pobrać ją tutaj.

 

*** Produkty nieoryginalne, brudne, zapiaszczone, z wyciętymi oryginalnymi metkami będą odsyłane na koszt właściciela.